Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

25 września 2020

Tutaj zaopatrzysz się w słoik z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania oranżad, soków, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]