Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

24 czerwca 2019

Dowiedz się, gdzie nabyć części do Renault Kraków

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]