Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

20 kwietnia 2022

Jeśli potrzebujesz kapsułek Lavazza A Modo Mio, odwiedź ten adres.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, że początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki sklep, gdzie mielono ziarna kawy i tworzono ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one ekspresowo serca mieszkańców Turynu. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje aromatem swoich mieszanek, wytyczając trendy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, aromatycznej kawy zajmuje wręcz moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się tylko do kapsułek wytwarzanych przez tego producenta. W tej chwili w sklepach kupić można mnóstwo odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one taniej, ale wciąż wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu znanych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Vigoroso Ira lub Napoli Ristretto), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]