Profesjonalne pasty do mycia rąk

13 grudnia 2018

Pracownicy warsztatów samochodowych, rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy kominiarze – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry. Są nimi przede wszystkim różnego typu farby, oleje, sadze, smary, jak również, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najefektywniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasta do rąk – jak działa?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych środków myjących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest stosowana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna wyróżniać się dobrymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – niezastąpiona m.in. w warsztatach

Jak już nadmieniliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Bez wątpliwości przyda się także w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]