Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

24 lutego 2019

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie jest jego zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Wybór stosownego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.