Oryginalne części do Citroena kupisz przez internet

20 września 2019

Więcej informacji o oryginalnych częściach Citroen

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej auta w kraju nad Wisłą są doceniane ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność i w szczególności za sporą ilość warsztatów specjalizujących się w ich naprawie. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C-Elysse, C4, C5, C6, Jumper, C-Crosser, Saxo, Xsara, Xantia i Nemo. Oczywiście, podobnie jak auta innych marek, ulegają one awariom, dlatego posiadacze samochodów od francuskiego producenta powinni przygotować się na to, iż z czasem będą musieli kupić części zamienne.

Części Citroen, które często kupujemy

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest zależne w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności powinno się na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się na skutek normalnej eksploatacji auta. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji, olej silnikowy i płyn hamulcowy. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, wymagają też moduły układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Jak tanio i łatwo kupić części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, częstokroć pochodzące z chińskich fabryk, w niektórych przypadkach charakteryzują się niską jakością, co źle wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen części zamienne winni nabywać w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do samochodów francuskich. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszystkie wymagane części można zamówić przez internet.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]