Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

28 lutego 2024

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej początku jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, wesele lub urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety weselne – alkohol jako wyjątkowy podarek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale też coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki upominek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą też stać się w cenną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o miejscu i dacie ślubu, podziękowanie za obecność bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach i kolorystyce, zatem bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Ozdób swoje trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz własne nalewki, wina czy soki, a potem dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać używając różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]