Najmodniejsze rolety okienne do każdego wnętrza

21 kwietnia 2019

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki tej przesłonie możesz dodać koloru dowolnemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest wiele rodzajów okiennych rolet wewnętrznych . Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Zazwyczaj jest to wygodny w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia poliester.
Z uwagi na przeznaczenie klasyfikujemy rolety na okienne oraz ścienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością segmentów lub wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Ze względu na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz kupić w nad wyraz zachęcających cenach. Regularne ceny są niewysokie, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd nie brakuje zwolenników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.