Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

20 grudnia 2019

Chcesz nabyć kontenery rolkowe? Wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]