Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

27 lutego 2020

Producent drzwi drewnianych - zobaczcie co mogą wam zaoferować

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, iż jej fachowcy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość dostarczanych produktów i usług. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa ergonomia, będące wynikiem wykorzystania w trakcie ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku wartości: całkowitego komfortu użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości, jak również zadowolenia klienta.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają całkowicie ergonomicznych oraz wytrzymałych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie zabezpieczają przed zgiełkiem z zewnątrz i tworzą świetną izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów – wyposaża się je w systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich nieszablonowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z surowców wysokiej klasy, tym samym utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w obszarze obsługi klienta. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, znakomicie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich formatu.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]