Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

12 sierpnia 2020

Zamów kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo

Technika zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i powoli pozyskała sobie kolejnych zwolenników. Ten wygodny system pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości w nadzwyczaj nieskomplikowany sposób – trzeba napełnić pojemnik z wodą w odpowiednim urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – również w Polsce – wiele ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednej uprawy, gatunku i zbioru. Smak takiej kawy jest unikalny, dlatego że ma na niego wpływ mnóstwo najrozmaitszych czynników, m.in. warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zabija ich unikalny nuty smak. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Brazylii oraz Nikaragui (100% arabika). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są aromaty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurach lub hostelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – zwykle mieści się w przedziale 1,20-1,60 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż podobny napój podawany w bufetach w biurze lub w kafeteriach w galerii. Nowoczesny design oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Z ich pomocą zaserwujemy znajomym wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, bez lęku o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy będą pasować do posiadanego przez nas urządzenia.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]