Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

17 grudnia 2018

Kliknij tu, aby zamówić akcesoria do alkoholu

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś niesłychanie popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale też możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów oraz satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę przygotowujących domowe napoje wybiera nalewki, piwo, winobądź cydr, acz nie brak także miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – odpowiednich rurek, korków, pojemników czy balonów. Ponadto, do każdego rodzaju alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to na przykład kotły i chłodnice, a dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek spis koniecznych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem powinno się odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber czy pozostałe alkohole domowe możemy wykonać samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą jednak wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy podarować krewnym w charakterze prezentu albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Osobny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter przyjęcia.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]