Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

7 listopada 2019

Dowiedz się więcej o nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Drzwi drewniane to wciąż popularne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach zaprojektowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać kilkanaście lat

Drewno to naturalny surowiec, który wykorzystany jako element aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono bardziej nastrojowe i przytulne, a należycie konserwowany zachowa się w nienagannym stanie wręcz dziesiątki lat. Nowoczesne techniki umożliwiają doskonałe łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają zniekształceniu) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach różnego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem oraz sporo innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz też na wymiar

Potrzebujesz zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać doświadczonym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych życzeń klienta i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, wypukłym czy piaskowanym, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]