Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

21 grudnia 2022

Z bezkonkurencyjną ofertą hurtowni butelek zapoznasz się na superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to jednocześnie sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój smaczny, zdrowy czy też niszowy produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, by produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w szklane butelki oraz słoiki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie to metoda optymalizacji kosztów

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, dżemy czy oliwę, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dostawcy słoików i butelek. Tym sposobem też otrzyma je o wiele szybciej.

Co znajduje się w ofercie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane idealne do rozlewania wina, soków lub piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z słoiczkami bądź butelkami w hurcie można również nabyć odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]