Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

20 maja 2021

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie wysokich standardów higieny w wielu zakładach pracy. Które z nich są aktualnie dostępne w sprzedaży? Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – korzysta się z nich najczęściej w różnych gałęziach przemysłu, przykładowo na myjniach, w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych oraz wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są absorpcyjne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z tłuszczem, kurzem, zaschniętym brudem, plamami z oleju, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz wylanymi płynami, może też być wykorzystane do polerowania delikatnych przedmiotów czy wycierania szyb. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne szmatki, są delikatne dla skóry rąk, a zarazem niezmiernie chłonne, elastyczne i mocne

Niepylące się i włókninowe – typy czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia produkty z papieru i z włókien. Na potrzeby gastronomii stworzono czyściwa przeznaczone do kontaktu z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty nasączane, z włókien do delikatnych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania mocnych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i stosowane są do czyszczenia różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]