Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

11 stycznia 2019

Profesjonalne środki czystości zamówisz na https://verdeavis.pl

By zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi graffiti, tłustych osadów, kamienia kotłowego lub wykwitów pleśni.

Pielęgnacja powłok dzięki chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na zabezpieczenie oraz pielęgnację powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie rozmaitych czynników. Znajdziemy między nimi impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, preparaty chroniące przed graffiti, jak również środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]