Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

19 marca 2020

Szukasz paneli dachowych? Sprawdź http://bit.ly/2SQNFRA

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – zalety i zastosowanie

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, ponieważ perfekcyjnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe bardzo dobrze współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a jednocześnie jest niepodatne na korozję i trwałe.

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem trwałości i użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką gwarantująca osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne oraz woda. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dostosowanie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto obniżyć wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od producenta.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08