Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

9 stycznia 2022

Zamów baniak do wina.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]