Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

15 października 2018

Na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie odnajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]