Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – opinia portalu Napieraj.pl

14 listopada 2018

Więcej na temat marki Vitberg na napieraj.pl

Co o wibroterapii sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport wyłącznie dla przyjemności, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]