Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

7 maja 2019

Szczegółowe informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]