Vitberg – otwarcie pierwszej Pracowni Wibroterapii

12 listopada 2018

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

W 2018 roku na krakowskim AWF-ie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt powstał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne i badania z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm ludzki. Będą w niej także prowadzone zajęcia dla studentów AWF-u z dziedziny fizykoterapii, kosmetologii oraz odnowy psychosomatycznej. Urządzenia RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć jednocześnie do powysiłkowej regeneracji sportowców. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach wezmą udział urządzenia firmy Vitberg?

W przyszłości rezultaty testów mogą przysłużyć się do doskonalenia terapii pacjentów czy usprawnienia treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane badania z dziedziny fizjologii i biochemii. Analizie poddane będzie oddziaływanie wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki badań będą zestawiane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z innych stron świata.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]