„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

16 października 2018

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]