Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

21 maja 2019

Na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]