Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

13 listopada 2018

Solidna porcja wiedzy o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z zestawów masujących marki Vitberg istotna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]