Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

2 maja 2020

Skorzystaj z pomocy polskiego psychologa Leicester

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, lecz nadal nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg kłopotów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą rodzić wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też kłopoty z integracją ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane w czasie sesji będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339