Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

14 marca 2019

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym domu.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]