Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

17 października 2020

Jeśli chcesz zamówić maseczkę z przyłbicą, koniecznie sprawdź vitberg.com

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczył nasze kontakty z innymi ludźmi oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze różnych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do przychodni czy restauracji, gdzie zazwyczaj napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy zawsze nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy kłopoty z oddychaniem w typowej maseczce z tkaniny?

Wygodna maseczka wielorazowego użytku w formie przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed stycznością z wirusem w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi plusami są wytrzymałość, wygoda i zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (30 razy!) za pomocą mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców i osób pracujących

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno docenią też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]