„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

15 czerwca 2019

Skieruj się tu po więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle kręgosłupa oraz odrętwienie ramion i szyi. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, kolana lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]