Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

22 grudnia 2018

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: szwalni, wykrawalni, montowni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]