Historia firmy Vitberg – poznaj producenta sprzętu do wibroterapii

18 października 2018

Zobacz jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat trudzi się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na rozmaite schorzenia. Kompletny zestaw składa się z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń firmy Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a następnie indywidualnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]