Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

19 stycznia 2021

Pod tym linkiem uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalistów w dziedzinie sporządzania wirtualnego spaceru z modelem 3D.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o wielu fotografii model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo biura firmy bądź hostelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do wybranego wnętrza, a następnie przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przemieszczać się do innych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować klientom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można zastosować do zaprezentowania restauracji, pracowni czy hotelu, jak również w prosty sposób zademonstrować szerokiemu gronu zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, żeby przyszli nabywcy mogli szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka powodów, dla których warto przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w Mapach Google czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej nakłonić klientado zamówienia naszych usług. Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę zaczną mieć do niej dużo większym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również znakomita metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]