Zalety sklepów WooCommerce

22 kwietnia 2022

Szukasz pełnej oferty tworzenia sklepów internetowych? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem cieszą się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, iż szybko opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada wiele atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie m.in. za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację wyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, instalację tylko koniecznych, przetestowanych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać różnorodne porady i omówienia oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]