Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

6 kwietnia 2022

Masz problem z sporządzeniem wirtualnego spaceru w salonach piękności? Zleć to specjalistom.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy bądź nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – podnieś konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko stworzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można też pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. salon piękności czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]