Wideo marketing dla Twojej firmy – filmy eventowe

23 kwietnia 2020

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to niesłychanie efektywny sposób na promocję naszego biznesu, usług lub produktów. Profesjonalnie nagrany klip przykuwa uwagę potencjalnych klientów i doskonale buduje pożądany wizerunek marki. W dzisiejszych czasach bardzo popularne staje się filmowanie konferencji, akcji reklamowych, wydarzeń specjalnych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa dużo doświadczonych firmstosujących wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Czemu warto wybrać filmowanie imprez?

Filmowanie eventów i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie fenomenalnej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Dynamicznie zmontowany materiał filmowy może nakłonić sponsorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w następnej edycji wydarzenia. Relacja wideo znacznie lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę reklamy można także wykorzystać online – w mediach społecznościowych czy na własnej stronie www.

Filmy eventowe – zatrudnij ekspertów

Profesjonalny i rzetelny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu filmy eventowe przyciągają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości stabilizatorów obrazu, lustrzanek cyfrowych nagrywających w formacie 4K, dronów do filmowania ujęć z powietrza czy kamer sportowych, a to zaledwie nieduży ułamek sprzętu, który gwarantuje perfekcyjną jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają również najlepszych programów do montowania klipów.