Wedding planner – bezstresowa organizacja ślubu

17 lipca 2019

Na whataday.pl sprawdzisz, kto oferuje organizację ślubów Kraków

Ślub to najistotniejsze wydarzenie w życiu, które należy zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli chcemy, żeby ceremonia przebiegła idealnie – warto skorzystać z usług ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę. Jak przebiega profesjonalna organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo przyszłych nowożeńców jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubów – usadzenie gości na sali weselnej

Samodzielna organizacja ślubu to ogromny stres dla narzeczonych. Musimy wynająć miejsce, zaangażować obsługę wideo, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z tortem, jedzeniem na weselu oraz zakupem garnituru. To powoduje mnóstwo problemów, dlatego warto powierzyć organizację ślubów specjaliście. Wedding planner zna nie tylko najlepsze hity związane z modą ślubną, ale też jest znakomicie zorganizowany. Można mu powierzyć zaplanowanie czynności związanych ze ślubem – przygotowanie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w domu weselnym, dobór menu. Hitem są także tematyczne przyjęcia. A może zatrudnimy operatora drona, który z powietrza sfilmuje wyjście z kościoła? Tego typu ujęcia są coraz bardziej popularne – wedding planner z całą pewnością o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od środków jakimi dysponujemy oraz naszej kreatywności.

Organizacja ślubu – pamiętaj o szczegółach

Konsultant ślubny zna najlepsze kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego kamerzystę, a także odpowiednio rozsadzi rodziny na przyjęciu. Nie będziemy musieli na własną rękę ustalać menu z szefem kuchni, pertraktować w sprawie ceny za kwiaty i tracić nerwów. Nawet drobne szczegóły kreują w dniu ślubu całość, dlatego trzeba o nie zadbać. Osoba organizująca śluby pójdzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże wybrać najpiękniejszą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu nasz ślub będzie wydarzeniem perfekcyjnym.

Nasze dane adresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]