Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

27 stycznia 2020

Skieruj się tutaj jeżeli jesteś zainteresowany wizytówką firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z głównych punktów promocji marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonała metoda, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych firm, ofert czy marek. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma odpowiedniego opisu firmy, adresu www naszej strony internetowej, umieszczenie estetycznych zdjęć i wszelkich aktualnych danych. Istnieje również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niedużo firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, znacznie łatwiej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]