Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

13 listopada 2021

Chcesz zobaczyć, kto przygotowuje zdjęcia 360 stopni? Koniecznie kliknij na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych i zakładów pracy. Zazwyczaj spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale także napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii daje odczucie osobistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość obejrzenia budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców to co różni je od standardowych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie obrócenia go w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonały sposób na popularyzację własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia wnętrza hotelu, lokalu usługowego czy biura. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej intrygująca i pomaga szczegółowo poznać konkretne miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego ufność do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Opracowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Wykonanie panoramy sferycznej, wprawdzie w teorii można zrealizować na własną rękę, jednak do celów reklamowych opłaca się zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które dodatkowo będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani droga. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]