Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

8 grudnia 2019

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, odszukać bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4 czy ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych informacji jest zdecydowanie prostsze.

Kto często korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – dlaczego warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w sprawny i szybki sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.