Transparentna firma z Business View

25 marca 2019

zobacz business view na www.fotografsv.pl

Business View to nowoczesna technologia demonstrowania siedziby wielu instytucji użyteczności publicznej, np. przedsiębiorstw, która odbywa się przy udziale portalu Google. Opiera się na idei tzw. wirtualnego spaceru oraz wielu kadrów w perspektywie 360 stopni. Zobaczmy zatem, do czego wykorzystywana jest tego typu technologia.

Business View – na czym to polega?

Dzięki koncepcji Google Business View mamy okazję przekonać się w jaki sposób prezentuje się interesujący nas obiekt od środka. Z możliwości wirtualnego spaceru możemy skorzystać zarówno używając zwykłej przeglądarki Google – wyszukując nazwę przedsiębiorstwa (wówczas prezentacja będzie widoczna z boku wyników wyszukiwania), a także przez tak zwane mapy Google. Jest to genialna koncepcja promocji firmy, stanowiąca dopełnienie strategii marketingowej on-line – klienci codziennie poszukują danych o miejscach użyteczności publicznej: kinach, pubach, basenach oraz gabinetach kosmetycznych.

Jak można skorzystać z Business View?

Wykorzystanie usługi Business View może przynieść znaczące profity nie tylko obiektom zlokalizowanym w wielkich ośrodkach miejskich tj. Kraków czy Poznań. Pamiętajmy bowiem, że usługa ta generuje także zwiększony ruch na naszej stronie internetowej, z tego powodu warto to przekuć w sukces. Trzeba tylko poszukać licencjonowanego fotografika, który wykona zestaw fotografii całego obiektu, wypełniających kryteria Google.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]