Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

31 października 2023

Tutaj uzyskasz więcej informacji o parking lotnisko Balice Kraków.

Kluczowe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły duże uznanie, to możliwość przybycia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu, wygoda oraz szybkość. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, bowiem parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą liczyć na asystę personelu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]