Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

2 listopada 2019

Dowiedz się, komu zlecić serwis okna.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]