Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

2 czerwca 2021

Na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zlecisz pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszperania potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każda firma chce aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi tylko na określonym obszarze czy też nawet w jednym mieście, np. w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę danego miasta, np. “restauracja gruzińska kraków”, “depilacja brwi kraków” albo “sklep z elektroniką kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze projektowania stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]