Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

16 marca 2020

Pod tym adresem znajdziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu w Balicach

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]