Opieka nad grobem

26 czerwca 2022

Zleć sprzątanie grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli montaż ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, jakie trzeba zapłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcemy, by firma sprzątała grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych rocznie. Warto też zaznaczyć, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]