Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

15 listopada 2021

Więcej informacji o cateringu okolicznościowym.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz uczcić go wraz z rodziną i kolegami. Niestety jest to spore grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć je apetycznymi posiłkami i napojami. Możesz postarać się przyszykować je na własną rękę, jednakże przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Poza tym to twoje święto i pragniesz się na nim świetnie bawić, a nie robić za kelnera czy zamknąć się w kuchni. Dlatego organizację posiłków na rodzinne wydarzenia polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajęcie sali nie jest teraz obowiązkowe

Gdy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o eventach biznesowych albo cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście dużej liczbie gości rozpatrywała ona możliwość skorzystania z zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych imprez, a w szeregu przypadków także tych dużych, o ile nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na wynajem lokalu czy zechcemy zorganizować zabawę we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy to literalnie oferta dostępna na dowolne rodzinne wydarzenie. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu opracują menu harmonizujące z formą imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering urodzinowy, na chrzciny czy na komunię. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa półmetków, studniówek i komersów. Poszukując firmy świadczącej taką usługę polecamy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do życzeń i budżetu klienta oraz wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stołów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]