Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

14 lipca 2022

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta lokalu na 18 w Krakowie, skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko z okazji imienin, urodzin bądź innych rocznic nie organizujemy żadnych spotkań z przyjaciółmi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednakże zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których należyte uczczenie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niewątpliwie osiągnięcie pełnoletności, a więc “osiemnastka”.

Zaplanować przyjęcie w domu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i spożywać alkohol, brać udział w wyborach, może założyć firmę oraz ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Lecz kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność wyprawienia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją jest w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa znajomych decyduje się zorganizować wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, ale równocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić na świeżym powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można postawić w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O co jeszcze musisz zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Powinno się z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele pośród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wystrój sali również jest niezwykle ważny, żeby uczestnicy kompletnie wczuli się w atmosferę zabawy. Trzeba więc postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie ścian zgodnie z podanych wskazówek, jak również dobrze rozlokuje stoły z posiłkami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji i budżetu klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]