Kompleksowe opróżnianie strychów

10 listopada 2018

Sprzątanie strychów wcale nie musi być trudne i długotrwałe. Funkcjonuje wiele firm, które pomagają się z tym uporać, wyposażając osoby prywatne w narzędzia niezbędne przy opróżnianiu dużych powierzchni. Przekonajmy się więc jak jakie to narzędzia.

Opróżnianie strychów – pozbądź się zepsutej pralki, telewizora i płyt CD

Opróżnianie strychów to dość żmudne działania, które mało kto lubi. Zbędne sprzęty należy poddać recyklingowi, wykorzystując w tym celu dostarczone wcześniej kontenery. Takie elementy wspierające sprzątanie strychów możemy wynająć u profesjonalnych przedsiębiorstw, świadczących usługi we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Olsztynie, Toruniu). Za stosowną stawkę można je otrzymać na ustalony wcześniej czas (np. 2-3 dni). Koszt wywiezienia odpadów ze strychu nie jest duży – uzależniony jest od wielkości pomieszczenia i typu sprzętów przekazanych do utylizacji (zamrażarki, ekrany LCD lub płyty CD).

Sprzątanie strychów – śmieci wywieź na wysypisko

Dzięki takim usługom nie musimy sami oczyszczać sprzętów ze strychu – fachowcy wykonają całość prac za nas. Do tego jeszcze fachowcy przełożą gruz do dużego zbiornika i wywiozą go do recyklingu. Zalegające sprzęty AGD muszą zostać poddane zabiegom chroniącym przyrodę, nie można z tego powodu na własną rękę ich rozkładać na części i wyrzucać. Dlatego jeśli planujemy posprzątać strych – nawiążmy kontakt z profesjonalistami, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i mogą poddać recyklingowi śmieci, niezależnie od tego czy są to stare płytki, czy niedziałający telewizor.