Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

17 lutego 2023

Potrzebujesz sprawdzić, jak zamówić catering biurowy? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź lastrada.pl.

Konferencja, warsztaty lub negocjacje biznesowe – każda pokaźniejsza firma zapewne w końcu stanie przed koniecznością organizacji wydarzenia tego typu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane wydarzenie zainteresuje ogromne tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie spożyć

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania trwające z reguły po 7-8 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują ścisły harmonogram wykładów, między którymi wskazane są najczęściej trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść sycący obiad w najbliższej restauracji. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę, w której odbywa się wykład. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie dłoni czy odzieży. Usługa cateringu firmowego obejmuje też udostępnienie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zleć to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to także szansa kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na spotkaniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w piekarni lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę uczestników.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]