Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

6 stycznia 2022

Dowiedz się, komu zlecić organizację imprez firmowych. Skieruj się w to miejsce.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub pikniki dla pracowników i ich rodzin, mające na celu zbudowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby uczcić zdobyte kontrakty, jak również różne sympozja, kursy i gale dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia wymagają dobrego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Gdy nie mamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, w których można wyprawić event, trzeba szukać ofert najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru planowanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla kontrahentów spółki, w trakcie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny być zorganizowane w byle jakiej sali. Wypada w takich przypadkach wyprawić imprezę w nietuzinkowym miejscu, które ostatecznie podkreśli prestiż wydarzenia. A jeżeli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy sali trzeba zdecydować się na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? – nie zapomnij o zapewnieniu cateringu

Organizując imprezę firmową nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania dobrej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczone miejsce wyśmienitych potraw dla gości, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się dekoracją stolików. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Należy więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim teamie doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, ale i oszałamiające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy zaserwują potrawy w szykowny sposób.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]